sigarayı bırakmak istiyorum - Kurşun Önlük Lead apron
logo
Featured model: Charlize Theron
Sigaraya Son

SİGARAYI BIRAKMA ÜRÜNLERİ TÜTÜNEX BİTKİSEL TABLET (tütünex)
Tütünex Etkisi: Sigara içme arzusunun azalmasına, Sigara bırakma sürecinde sinirlilik halinin azalmasına, Sigara bırakmanın getirdiği stresin azalmasına, Sigaranın vücutta oluşturduğu zararlı maddelerinden arınmanıza, Sigarayı tamamen bırakmanıza, Sigaranın olumsuz etkilerinden kurtulmanıza, Yardımcı olan tamamen bitkisel bir üründür. Tütünex İle Sigarayla Birlikte Kötü Kokulardan Da Kurtulun!
TÜTÜNEX İÇERİĞİ: KARABAŞ OTU KARANFİL MELİSA KİŞNİŞ MEYAN KÖKÜ MENTOL GUM ARABİK
15 yasindan küçükler, hamile ve ürün bileşenlerinden herhangibirine alerjisi olanların doktora danışarak kullanmaları tavsiye edilmektedir.
Tütünex içerdigi maddeler sayesinde sigara içme isteginizin azalmasina yardimci olurken bu süreçte yasanacak sinir, stres gibi olumsuz etkilerinde giderilmesinde katki saglayan sagliginiz için tasarlanmis bir üründür. TÜTÜNEX içerisindeki özel bitkisel formülü ile sigarayi birakma sürecinizde size destek olacak.
1 kutuda 60 adet tablet bulunmaktadır. Sigaraya her ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz.
TÜTÜNEX Tablet dil üzerine konularak 1-2 dakika ağızda ıslatılmalıdır. Daha sonra emilerek yutulur.
7 gün boyunca her sigara içmek isteğinizde bir adet TÜTÜNEX alınmalıdır. 8 gün içerisinde sigaraya isteğiniz azalmaya başlayacak.
Kesin sonuç alabilmeniz için düzenli kullanım gerekmektedir.
Kronik hastalığı olanlar tarafından kullanılması önerilmez.
Direk güneş ışığından koruyarak oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Çocuklardan uzak tutunuz. 25 derecenin altında, kuru yerde, kutusu içerisinde saklayınız. Gıda takviyesi olarak kullanılmaması önerilir.